Miloš Polášek: Akt / RE-ART

Akt / RE-ARTReprezentativní obrazová monografie obsahuje dvě polohy autorovy fotografické tvorby prezentované jako faksimile originálů, sjednocené stylem provedení do velkoformátových fotografických kontaktů. Jsou zhotoveny na autorem vlastnoručně vyrobené stříbrné želatinové emulzi. Akty bilancují Poláškovu figurativní tvorbu z období čtyřiceti let. Soubor RE-ART 49 originálů pak přichází s reflexí a odrazem tvorby světoznámých autorů aktů "moderní klasiky" počátku XX. století ("od Modiglianiho a Picassa po Dalího"), autorem komponovaný do nové fotografické reality. Nyní je prezentován na webových stránkách http://polasek.enface.cz/re-art/.

Monografie Akt / Re-Art doplňuje fotografická příručka 7x10" / Klasická fotografie v digitálním věku, která popisuje návody jak si v domácích podmínkách připravit podobné fotografické originály.

Formát 235x285 mm, duplexní/barevný tisk na těžké křídě. Cena 567 Kč.

Zakoupit můžete u nás, nebo u svého oblíbeného knihkupce.

Koupit na Kosmas Koupit na Foto Škoda Koupit na Megaknihy Koupit na Martinus.SK Koupit na Megaknihy.SK Koupit na Artforum.SK Koupit na ePlanet.SK Koupit na En Face

Ukázka v PDF zde (0,8 MB), ukázku si můžete prohlédnout na internetu i přímo v prohlížeči na této adrese.

Ukázky (z) monografie:

Akt / RE-ARTAkt / RE-ART celá obálkaAkt / RE-ARTAkt / RE-ARTAkt / RE-ARTAkt / RE-ARTPorovnání 7x10 palců a Akt / RE-ART

Publikace byla vydána za finanční podpory Statutárního města Ostravy.