Zajištění koupě či prodeje doménového jména

Kromě samotné registrace doménového jména (zkráceně domény) často vznikne situace, kdy chceme určitou WWW adresu zakoupit od jiného vlastníka. Případně tu svou někomu prodat.

Vedle administrativních kroků, které jsou shodné s registrací zde ale vznikají menší problémy. A právě ty jsme se my na základě našich zkušeností dovedeme eliminovat. Jedná se kupříkladu o zajištění právní jednoznačnosti zakoupení daného doménového jména, technické zajištění převodu tak, aby prodávající získal finanční obnos a kupující doménové jméno. I v oblasti podníkání na internetu se bohužel pohybují nepoctivci.

Na rozdíl od běžného postupu jsme schopni zajistit převod webové adresy (např. www.adresa.cz) bez nutnosti schůzky s druhou stranou. To vše při 100% jistotě ochrany vašich finančních prostředků i prodávané nebo kupované domény.

Výsledem je tak právně korektní postup, kdy obě smluvní strany získají to co očekávají dle kupní smlouvy a to vše s minimálními časovými nároky. Vše nezbytné totiž za vás zařídíme my.

V případě zájmu o zajištění koupě nebo prodeje domény nás kontaktujte ZDE.