Tvorba webových stránek Ostrava

Kompletní vytvoření a propagace webových stránek je další z činností našeho studia. Do pojmu tvorba internetových stránek přitom začleňujeme i další činnosti, které se samotnou internetovou prezentací úzce souvisí.

Vytvoříme pro vás grafický návrh stránek spolu s realizací webu a technickým zajištěním jejich provozu. V případě vašeho požadavku máme připravený redakční systém stránek. Obsah svých webových stránek tak můžete upravovat i přímo vy nebo vaši zaměstnanci.

Zajišťujeme tyto služby spojené s tvorbou i propagací webových stránek:

V případě, že máte vyhlédnutou konkurenční firmu, u které realizujete svůj webový projekt zajistéme pro vás:

  • nezávislý odborný dohled a konzultaci po technické i finančí stránce – zkušený odborník vám totiž může ušetřit nemalé finanční prostředky,
  • poradenství v oblastí online a elektronického publikování obecně.

Zajišťované služby můžete využít jednotlivě nebo využít komplexního řešení „na klíč“, kdy se postaráme za vás o veškeré formality a technické záležitosti. Zajistit z vlastních zdrojů také můžeme vytvoření fotografií pro potřeby vaší internetové prezentace.

Grafický návrh stránek připravíme dle vašich požadavků, nebo vám připravíme varianty k výběru. Samotné webové stránky tvoříme dle webových standardů a již v základním provedení s kódem optimalizovaným pro vyhledávače.

Konečným krokem při tvorbě stránek je zajištění jejich propagace a dobré pozice ve výsledcích vyhledávání. Pro vytvořené nebo již stávající stránky zajistíme také jejich ověřenou ruční registraci do vyhledávačů a katalogů webových stránek.