Lumpárny pejska Edy (Renáta Laryszová)

Renáta Laryszová: Lumpárny pejska Edy

Je to malé a nebo ještě menší a nebo také i docela velké a chlupaté. A máme to rádi. Tak lze v kostce popsat pejsky všelijakých plemen. Lumpárny pejska Edy jsou příběhy a skopičiny jednoho takového chlupatého nezbedy. Eda je Jack Russel teriér a vše vám ochotně popíše, rád totiž štěká, ehm, chceme říct vykládá. Příběhy vám podá svým vlastním jazykem, ale i pokud nerozumíte "psí řeči" nemusíte se obávat, Eda je trpělivý a vše vám vysvětlí člověčí řečí.

I když mnohé situace a věci důvěrně známe, z pohledu čtyřnohého pejska vypadají tak trochu jinak, větší a často nepochopitelné. Naštěstí je zde vedle pejska Edy i jeho velká lidská smečka, která mu vše vysvětlí, když to náhodou on nechápe.

Těšit se můžete na rozličné lapálie a trable, které pejska čekají při jeho soužití s "lidskou smečkou". Zažijete spolu jeho první procházky, setkání s nevěstou, boj s vysavačem nebo obávanou bouřku.

Kniha je vhodná pro děti i jejich rodiče, kteří jim něco o pejscích chtějí přečíst. Samozřejmě ale i pro každého, kdo má rád tyto čtyřnohé chlupáče.

ISBN 978-80-87264-61-4 (ePub)
ISBN 978-80-87264-62-1 (mobi)
ISBN 978-80-87264-63-8 (PDF)

Kniha dostupná ve formátech: PDF ePUB  Kindle MOBI

Ukázka knihy: PDF ePUB  Kindle MOBI

Doporučená cena 99 Kč
Knihu můžete zakoupit i u svých oblíbených prodejců elektronických knih

Koupit na eReading Koupit na Palmknihy Koupit na Alza.cz Koupit na Kosmas Koupit na Alza.SK Koupit na O2 Active Koupit na Frag Koupit na Levné učebnice