Elektronické knihy (e-knihy)

Vedle tištěných knih a publikací se zaměřujeme také na vydávání elektronických knih, tzv. e-knih nebo ebooks. Námi vydávané e-knihy jsou ve formátu PDF nebo formátech pro elektronické knihy (ePub, mobi, prc) - chráněny jsou tzv. sociálním DRM. Můžete si je tedy číst na jakýchkoliv svých zařízeních při zachování ochrany práv autora.

U e-knih vydaných naším vydavatelstvím se snažíme držet jejich cenu pro kupující na přijatelné úrovni tak, aby si mohli dle svých preferencí vybrat elektronickou či běžnou podobu publikace.

Elektronicky jsme dosud vydali tyto e-knihy:

Iva Krocová: Grafoon - planeta pěti sluncíRenáta Laryszová: Lumpárny pejska EdyJiří Štangl: Conan a atlantský křížMiroslav Stoniš: Vzhůru po okapové rouře!Iva Krocová: Něha někdy nestačíMiloš a Radim Polášek: Betlémy na Slezskoostravském hraděMartin Horský: Británie v útržcích novinMiroslav Stoniš: Zpěvný pták HomérMiloš Polášek: Slovenské skanzeny l'udovej architektúryAntonín Šplíchal & Miloš Polášek: Tři mušketýři (komiks)Krásná nevěrnice Noéma aneb poslední noc sodomskáMiroslav Stoniš: Rothschildovo šampaňskéMiroslav Stoniš: Nebudem to rozmazávat aneb Pakárna na entouMiroslav Stoniš: Útěk k šimpanzůmArtur Koks: Občan v kuchyni aneb Každý sám svým šéfkuchařem!Miroslav Stoniš: Marie zvaná Panna, tři králové a KráskaMiroslav Stoniš: Devatero modliteb k Pallas AthéněMarie Šťastná: Socha ve městěObčan mezi zákony a Murphyho zákonyČerná krevKrev pod obojí

Zde nalezlete návod jak nahrát elektronickou knihu do čtečky či tabletu

.