Vydání a křest unikátního komiksu Tři mušketýři

Ve spojení s končící výstavou výstavu Hommage a Kája Saudek v olomouckém Muzeu umění mělo naše vydavatelství v plánu vlastně poprvé vydat komiks Výprava ze Sixie spolu s dalším dosud nepublikovaným komiksem Tři mušketýři.

Jednání o vydání „Sixie“ však nedošla do takového stádia (nadále však v nich pokračujeme), že bychom ji mohli vydat a tak tedy přistupujeme k vydání komiksu Tři mušketýři samostatně.

Komiks Tři mušketýři (z roku 1972), tedy vyjde poprvé až nyní a to včetně rozboru Artura Kokse. Jednotlivé strany komiksu přitom byly skenovány z původních nakreslených velkoformátových předloh a byly citlivě zrestaurovány na počítači. Jedná se tak o klasický „ručně“ kreslený komiks, který byl navíc připraven do tisku za využití moderních technologií. Vydání bude v plnobarevném provedení, ve formátu A4 o rozsahu 32 stran. Cena byla stanovena na 235 Kč a komiks bude k dostání již počátkem července.

Aktualizováno: Komiks již máme skladem + ukázky.

komiks Tři mušketýřiObjednávky ale můžete odesílat již nyní (viz Tři mušketýři na našem eshopu) a využít tak bezplatného poštovného, které na své tituly naše vydavatelství En Face v rámci České republiky poskytuje.

Křest komiksu

Zároveň vás srdečně zveme na křest komiksu, který proběhne 9. července 2014 v 17 hodin v Kulturně-literárním centru – Literární kavárně Academia na Zámecké ulici č. 2 v Moravské Ostravě. I zde bude komiks k mání.

Tuto akci a mnohé další naleznete i na:

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>