Platba a zasílání knihy na slovensko

Dostali jsme od zájemců o naše knihy, konkrétně o publikaci s fotografickou teorií 7×10 palců, dotaz zda zasíláme zboží i na Slovensko a zda také platí doprava zdarma, jak ji nabízíme u plateb předem v ČR. Více informací jak na to naleznete zde:

Zásilky i na Slovensko zasíláme. Aktuálně není Slovensko povoleno v našem e-shopu, ale můžete nás kontaktovat a informace k zaplacení a zaslání vám zašleme e-mailem. Záruky a podmínky platí i v případě objednávky e-mailem stejné jako při zakoupení v eshopu. Disponujeme bankovním účtem u Fio banky, která umožňuje přijít platby i z Evropské unie a tedy i ze Slovenska.

Pro shrnutí tedy:

Zaplacení

Objednávky ze Slovenska lze normálně zaplatit na náš bankovní účet – dodáme vám číslo našeho účtu platné na Slovensku. Cenu z Kč přepočítejte na EURo vynásobením koeficientem, jak je uveden u pokladny v našem eShopu.

Doprava

Vzhledem k vyšším nákladům na dopravu na Slovenskou připočítáváme 77 Kč, což je ale pouze vyrovnání nákladů na dopravu (poštovné) mezi cenami za dodání v rámci ČR a na Slovensko. Stejnou část poštovného jako u zásilek posílaných do ČR tedy hradíme.

U zásilek na Slovensko akceptujeme pouze platbu předem na náš účet. Následně obratem knihy odesíláme. O postupu procesu jsme jako vždy informování naším elektronickým obchodem.

Alternativy

Jako další možnost samozřejmě zůstává nákup knihy přímo u slovenských e-shopů. Za všechny vybíráme například Martinus a 7×10 palců.