Křest nového románového triptychu Miroslava Stoniše

Srdečně vás zveme na křest Triptychu tří románů Miroslava Stoniše, o nichž jsme již v souvislosti s ostravským knižním veletrhem informovali. Křest bude spojen s autorským čtením a autogramiádou. Na hosty čeká pohoštění.

Nad propastmi lásky a zrady

Kniha Nad propastmi lásky a zrady Miroslava Stoniše

Do jednoho obšírného pětisetstránkového svazku s obálkou, ilustracemi a typografií Miloše Poláška, byly zahrnuty tři romány, vycházející z historických mýtů, ale viděné i pojednané zkušenostmi našich současníků. Příběhy o Ikarovi a Daidalovi (Devatero modliteb k Pallas Athéně), zkáze biblické Sodomy (Krásná nevěrnice Noéma) a Trójské válce (Zpěvný pták Homér) vás tedy překvapí nejen bohatostí představivosti, jeho vtipem a dějovým spádem, ale i zásadně jiným a novým pohledem na tyto klasické dějinné události.

Křest této nové Stonišovy publikace, spojený s autorským čtením několika ukázek, autogramiádou a pohoštěním, se uskuteční ve čtvrtek 26. března v 17 hodin v kulturně-literárním centru, literární kavárně Academia v centru Ostravy na Zámecké ulici č. 2.


Zobrazit větší mapu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>