Nový román Stoniše v e-shopu: Vzhůru po okapové rouře!

Nově vydaný e-román (elektronicky vydaný román) Miroslava Stoniše již naleznete i v našem e-shopu. A to včetně ukázek a mini recenze literárního kritika Milana Blahynky. Viz pokračování příspěvku.

Miroslav Stoniš

Miroslav Stoniš

Miroslav Stoniš je v posledních letech velmi plodným autorem. Vytvořil již, můžeme říci, sérii románu s humorným pojetím, který uvádějí historické událostí na pravou míru (např. Rotschildovo šampaňské, Zpěvný pták Homér).

Nyní navázal s románem o lásce. Ale nebyl by to Stoniš, kdyby pojetí bylo prozaicko poetické. Mohli bychom říci, že se jedná až o poezii psanou prózou.

Vzhůru po okapové rouře!

Stonišův román Vzhůru po okapové rouře!

Román Vzhůru po okapové rouře! popisuje velmi barvitě lásku básníka k pohledné doktorce. Barvitě jsou popsány současné ostravské reálie, zavítá se i na věhlasnou Stodolní ulici a to vše v příběhu jež má až neuvěřitelně hravé peripetie a básnické popisy.

Více o knize naleznete na našich webových stránkách na straně Vzhůru po okapové rouře! nebo zde v našem e-shopu, kde můžete knihu i zakoupit.

Jak už to u našich e-knih je zvykem, tuto e-knihu „zasíláme“ i na Slovensko :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>