Spuštěna nové verze elektronického obchodu (e-shopu)

S prvními minutami středy 19.9.2012 jsme spustili novou verzi našeho elektronického obchodu. Přináší nový, odlehčený vzhled, ale zejména možnost nákupu i bez registrace.

Nový e-shop En Face naleznete na výše uvedeném odkazu, nicméně je dostupný i z webové adresy starého elektronického obchodu http://shop.enface.cz formou přesměrování.

Opět jsou námi vydané knihy rozděleny do „fyzických“ publikací a elektronických knih. Oproti starému elektronickému obchodu také nyní nabízíme zasílání knih i na dobírku, kdy poštovné v tomto případě stojí 90 Kč. V případě platby předem stále platí naše akce poštovného zdarma.

Příjemnou změnou je jistě možnost sledovat proces zpracování vaší objednávky online. Na straně Sledování objednávky můžete po zadání čísla objednávky a svého e-mailu zjistit aktuální stav. V některém z dalších příspěvků se tomuto budeme ještě věnovat.

Pokud byste při nákupu narazili na nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>