Sleva knih a změna způsobu dodání

Pro ještě lepší pojištění 100% spolehlivosti při dodání našich knih, jsme se rozhodli k drobné změně způsobu dodávání. Pozitivním faktem doufáme je, že jsme spolu s tím zlevnili nejprodávanější tituly.

Aktuálně zasíláme námi vydané knihy formou doporučených zásilek.

Výhodu doručení knih zdarma prozatím ukončujeme.

Pokud však sečtete cenu knihy a poštovného v našem e-shopu, zjistíte, že tituly zakoupené přímo u nás jsou jedny z nejlevnějších. Možná i nejlevnější na trhu. Balné ani žádné další náklady totiž neúčtujeme. Zásilky odesíláme týž den po přijetí platby, maximálně den následující.

komiks Tři mušketýři

Komiks Tři mušketýři jsme zlevnili o 30 Kč

Zasílání knih na dobírku bylo velmi málo využíváno a tak jej pro administrativní náročnost rušíme. Domníváme se, že nám můžete 100% důvěřovat. V tomto přesvědčení nás posilují i velmi příjemné pozitivní e-maily, které nám posíláte. Děkujeme za ně a i nadále se na ně těšíme! :)

Při zakoupení u nás, zcela přesně víte od koho knihy kupujete, naším e-shopem jste při potvrzení přijetí vaší platby informováni na e-mail a stejně tak vám dojde upozornění jakmile vám odešleme vaši objednávku poštou.

Británie v útržcích novin (brožovaná kniha)

Británie v útržcích novin zlevnila o 25 Kč

Doufáme, že fakt, že naše vydavatelství působí nepřetržitě od roku 1991 a dosud nenastal případ, kdy by některý z našich zákazníků byl nespokojen, jsou dostatečně přesvědčivé, abyste nakoupili námi vydané knihy právě přímo u nás. Nejlépe tak totiž podpoříte autory (spisovatele), o jejichž tvorbu, jak doufáme, jde především. Ono totiž rčení „mít hlad jako spisovatel“, nevzniklo náhodou :-(.